#1 2010-01-31 20:59:27

 MeDi141

Świeżak

7687190
Zarejestrowany: 2010-01-28
Posty: 28
Punktów :   

Policja ; /

Na wakacje spieszylem sie do dziewczyny bo juz bylem troszke spoznionyno i jechalem i stanelem sobie na przednim kole na skrzyzowani i nie zauwazylem policji... Skrecilem w lewo i zaczelem uciekac 9 tych lecialem przelecialem przez skrzyzowanie bez zatrzymywania policja na sygnalach mnie goni no i zrezygnowalem bo nie mialem miejsca na ucieczke...
Policjant podchodzi i mowi dziendobry przedstawil sie i mowi czemu uciekales a ja mowie a no takk jakos wyszlo
dalem mu dokumenty bo chcial i pech stal sie ze mialem zgienta tablice zeby nie bylo widac dolu i do mnie mowi dlaczego zgieta a ja no bo na kole sie wywalilem ( Sciema )
policjant sie pyta ile jechalem ja mowie 80 a on 90 a ile ograniczenie bylo a ja no 40
i zaczol tam robic notatke wysiadl sprawdzic mi simsona i pech sie stal ze 2 dni przed bylem na zlocie i mialem kapcia zjaranego i zero bierznika mialem wiec mowi zabieramy panu dowod za brak bierznika zgiete blachy za ucieczke i za nie przestrzeganie prawa.

Jezdzilem miesiac bez dokumentow ;D
Policja do tej pory ma na mnie chrapke i co mnie widzi to sygnaly i poscig ale nie dawalem sie im od tamtej pory

Offline

 

#2 2010-01-31 21:02:13

 GROMAL 91

Świeżak

12099493
Skąd: Wronowice/Tęgoborze
Zarejestrowany: 2010-01-30
Posty: 41
Punktów :   

Re: Policja ; /

hahahaha...


Silnik jest bogiem,
prędkość nałogiem,
turbo podstawą,
nitro zabawą...   xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plcena szynszyla grabakugan pbf monetek.pl